mgd
23 اسفند 1401 - 19:58

ثبت ۲ هزار تماس با آتش‌نشانی از ابتدای امروز تاکنون

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران از ثبت دو هزار تماس از ابتدای امروز تاکنون با آتش نشانی خبر داد و گفت: تاکنون چهار حادثه آتش سوزی گزارش شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، قدرت الله محمدی با بیان اینکه در آخرین چهارشنبه سال تعداد سه هزار و ۵۰۰ نیروی آتش نشان در ۸۰۰ نقطه شهر تهران مستقر شده اند، گفت: تاکنون چهار حادثه آتش سوزی گزارش شده است که یک مورد واحد تجاری، یک واحد مسکونی و دو حادثه در فضای سبز بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران با اشاره به ثبت دو هزار تماس از ابتدای امروز تاکنون با آتش نشانی افزود: این در حالی است که از ساعت ۱۷ تا کنون ۲۰۰ تماس از سوی شهروندان با مرکز آتش نشانی گرفته شده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته ۸۰ تماس کمتر است.

وی با تاکید بر اینکه پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان شب تعداد تماس‌ها بیشتر شود؛ گفت: یکی از مشکلات ترافیک در میادین اصلی شهر است که از شهروندان می‌خواهیم تا جهت سرعت در امدادرسانی ایستگاه‌های آتش نشانی از خروج غیر ضروری با خودرو شخصی خودداری کنند.

محمدی تاکید کرد: همچنین به شهروندان توصیه می‌کنیم در شماره گیری تلفن دستگاه‌های امدادرسان دقت کنند و در زمان تماس نیز کوتاه صحبت کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1093189